TNPW04023K30BYEP
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW04023K30BYEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW04023K30BYEP
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 3.3KOHMS 0.1% 1/10W 0402
Ngā Rauemi: 1.TNPW04023K30BYEP.pdf2.TNPW04023K30BYEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW04023K30BYEP
Tau Wae TNPW04023K30BYEP Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 201500 pcs Pepa Raraunga 1.TNPW04023K30BYEP.pdf2.TNPW04023K30BYEP.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa TNPW e3 Tuhinga 3.3 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa TNPW04023K30BYEP-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Te hanganga Thin Film