TNPW0402274RBYED
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW0402274RBYED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW0402274RBYED
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 274 OHM 0.1% 1/10W 0402
Ngā Rauemi: 1.TNPW0402274RBYED.pdf2.TNPW0402274RBYED.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW0402274RBYED
Tau Wae TNPW0402274RBYED Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 274 OHM 0.1% 1/10W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 263349 pcs Pepa Raraunga 1.TNPW0402274RBYED.pdf2.TNPW0402274RBYED.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa TNPW e3 Tuhinga 274 Ohms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 274 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film