TFPT1206L2201JM
Dale / VishayDale / Vishay
TFPT1206L2201JM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TFPT1206L2201JM
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua THERMISTOR PTC 2.2K OHM 5% 1206
Ngā Rauemi: TFPT1206L2201JM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFPT1206L2201JM
Tau Wae TFPT1206L2201JM Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga THERMISTOR PTC 2.2K OHM 5% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 146667 pcs Pepa Raraunga TFPT1206L2201JM.pdf
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 (3216 Metric) Raupapa TFPT
Te Tangata Tangata ±5% Resistance @ 25 ° C 2.2 kOhms
Mana - Max 125mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito PTC Thermistor 2.2 kOhms 1206 (3216 Metric)