TFPT0805L2000FZ
Dale / VishayDale / Vishay
TFPT0805L2000FZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TFPT0805L2000FZ
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua THERMISTOR PTC 200 OHM 1% 0805
Ngā Rauemi: TFPT0805L2000FZ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFPT0805L2000FZ
Tau Wae TFPT0805L2000FZ Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga THERMISTOR PTC 200 OHM 1% 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 83790 pcs Pepa Raraunga TFPT0805L2000FZ.pdf
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Raupapa TFPT
Te Tangata Tangata ±1% Resistance @ 25 ° C 200 Ohms
Mana - Max 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito PTC Thermistor 200 Ohms 0805 (2012 Metric)