RWR89S4R42FSRSL
Hua Hua
Tau Wae: RWR89S4R42FSRSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 4.42 OHM 3W 1% WW AXIAL
Ngā Rauemi: RWR89S4R42FSRSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWR89S4R42FSRSL
Tau Wae RWR89S4R42FSRSL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 4.42 OHM 3W 1% WW AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 19734 pcs Pepa Raraunga RWR89S4R42FSRSL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-39007, RWR89S Tuhinga 4.42 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RWR89S4R42FSRSL-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 4.42 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound