RWR89S1801DMBSL
Hua Hua
Tau Wae: RWR89S1801DMBSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 1.8K OHM 3W 0.5% WW AXIAL
Ngā Rauemi: RWR89S1801DMBSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWR89S1801DMBSL
Tau Wae RWR89S1801DMBSL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 1.8K OHM 3W 0.5% WW AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 16202 pcs Pepa Raraunga RWR89S1801DMBSL.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-39007, RWR89S Tuhinga 1.8 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RWR89S1801DMBSL-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant Raatau Kore M (1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8 kOhms ±0.5% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound