RWR84S4990DPRSL
Hua Hua
Tau Wae: RWR84S4990DPRSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 499 OHM 7W 0.5% WW AXIAL
Ngā Rauemi: RWR84S4990DPRSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWR84S4990DPRSL
Tau Wae RWR84S4990DPRSL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 499 OHM 7W 0.5% WW AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4701 pcs Pepa Raraunga RWR84S4990DPRSL.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-39007, RWR84S Tuhinga 499 Ohms
Mana (Watts) 7W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RWR84S4990DPRSL-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant Raatau Kore P (0.1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 499 Ohms ±0.5% 7W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound