RWR84S4641FSRSL
Hua Hua
Tau Wae: RWR84S4641FSRSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 4.64K OHM 7W 1% WW AXIAL
Ngā Rauemi: RWR84S4641FSRSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWR84S4641FSRSL
Tau Wae RWR84S4641FSRSL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 4.64K OHM 7W 1% WW AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 7775 pcs Pepa Raraunga RWR84S4641FSRSL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-39007, RWR84S Tuhinga 4.64 kOhms
Mana (Watts) 7W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RWR84S4641FSRSL-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 4.64 kOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound