RWR84S32R4FSRSL
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RWR84S32R4FSRSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 32.4 OHM 7W 1% WW AXIAL
Ngā Rauemi: RWR84S32R4FSRSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWR84S32R4FSRSL
Tau Wae RWR84S32R4FSRSL Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 32.4 OHM 7W 1% WW AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 7639 pcs Pepa Raraunga RWR84S32R4FSRSL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC S (0.001%) Putanga - Mahi 7W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±30ppm/°C
Rahi / Rahi 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm) Raupapa Military, MIL-PRF-39007, RWR84S
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa RWR84S32R4FSRSL-MIL Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Waehanga Kaihanga RWR84S32R4FSRSL Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 32.4 Ohm ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES 32.4 OHM 7W 1% WW AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Wirewound