RWR82S3570FSB12
Hua Hua
Tau Wae: RWR82S3570FSB12
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 357 OHM 1.5W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: RWR82S3570FSB12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWR82S3570FSB12
Tau Wae RWR82S3570FSB12 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 357 OHM 1.5W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 21165 pcs Pepa Raraunga RWR82S3570FSB12.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.078" Dia x 0.312" L (1.98mm x 7.92mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-39007, RWR82S Tuhinga 357 Ohms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RWR82S3570FSB12-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 357 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound