RWR81S2000FMS70
Hua Hua
Tau Wae: RWR81S2000FMS70
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 200 OHM 1W 1% WW AXIAL
Ngā Rauemi: RWR81S2000FMS70.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWR81S2000FMS70
Tau Wae RWR81S2000FMS70 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 200 OHM 1W 1% WW AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 30539 pcs Pepa Raraunga RWR81S2000FMS70.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-39007, RWR81S Tuhinga 200 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RWR81S2000FMS70-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 47 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant Raatau Kore M (1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 200 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound