RWR80SR255FSRSL
Hua Hua
Tau Wae: RWR80SR255FSRSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.255 OHM 2W 1% WW AXIAL
Ngā Rauemi: RWR80SR255FSRSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWR80SR255FSRSL
Tau Wae RWR80SR255FSRSL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.255 OHM 2W 1% WW AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 10962 pcs Pepa Raraunga RWR80SR255FSRSL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±650ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-39007, RWR80S Tuhinga 255 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RWR80SR255FSRSL-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 255 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound