RWR78S3R83FSRSL
Hua Hua
Tau Wae: RWR78S3R83FSRSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 3.83 OHM 10W 1% WW AXIAL
Ngā Rauemi: RWR78S3R83FSRSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWR78S3R83FSRSL
Tau Wae RWR78S3R83FSRSL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 3.83 OHM 10W 1% WW AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 14609 pcs Pepa Raraunga RWR78S3R83FSRSL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-39007, RWR78S Tuhinga 3.83 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RWR78S3R83FSRSL-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 3.83 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound