RWR78S2872FSB12
Hua Hua
Tau Wae: RWR78S2872FSB12
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 28.7K OHM 10W 1% WW AXIAL
Ngā Rauemi: RWR78S2872FSB12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWR78S2872FSB12
Tau Wae RWR78S2872FSB12 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 28.7K OHM 10W 1% WW AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 18418 pcs Pepa Raraunga RWR78S2872FSB12.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-39007, RWR78S Tuhinga 28.7 kOhms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RWR78S2872FSB12-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 28.7 kOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound