RWR74S2670FSRSL
Hua Hua
Tau Wae: RWR74S2670FSRSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 267 OHM 5W 1% WW AXIAL
Ngā Rauemi: RWR74S2670FSRSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWR74S2670FSRSL
Tau Wae RWR74S2670FSRSL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 267 OHM 5W 1% WW AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 19620 pcs Pepa Raraunga RWR74S2670FSRSL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-39007, RWR74S Tuhinga 267 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RWR74S2670FSRSL-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 267 Ohms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound