RWR71SR147FSBSL
Hua Hua
Tau Wae: RWR71SR147FSBSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.147 OHM 2W 1% WW AXIAL
Ngā Rauemi: RWR71SR147FSBSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWR71SR147FSBSL
Tau Wae RWR71SR147FSBSL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.147 OHM 2W 1% WW AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 11466 pcs Pepa Raraunga RWR71SR147FSBSL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±650ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.187" Dia x 0.812" L (4.75mm x 20.62mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-39007, RWR71S Tuhinga 147 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RWR71SR147FSBSL-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 147 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound