RWR71S1002FSBSL
Hua Hua
Tau Wae: RWR71S1002FSBSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 10K OHM 2W 1% WW AXIAL
Ngā Rauemi: RWR71S1002FSBSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWR71S1002FSBSL
Tau Wae RWR71S1002FSBSL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 10K OHM 2W 1% WW AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 19641 pcs Pepa Raraunga RWR71S1002FSBSL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.187" Dia x 0.812" L (4.75mm x 20.62mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-39007, RWR71S Tuhinga 10 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RWR71S1002FSBSL-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound