ROX600600MFKF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX600600MFKF5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX600600MFKF5
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 600M OHM 1% 20W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX600600MFKF5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX600600MFKF5
Tau Wae ROX600600MFKF5 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 600M OHM 1% 20W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7713 pcs Pepa Raraunga ROX600600MFKF5.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 6.050" L (7.87mm x 153.67mm)
Raupapa ROX Tuhinga 600 MOhms
Mana (Watts) 20W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 230°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, High Voltage, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 600 MOhms ±1% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film