ROX6001M80FNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX6001M80FNF5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX6001M80FNF5
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 1.8M OHM 1% 20W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX6001M80FNF5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX6001M80FNF5
Tau Wae ROX6001M80FNF5 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 1.8M OHM 1% 20W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6442 pcs Pepa Raraunga ROX6001M80FNF5.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 6.050" L (7.87mm x 153.67mm)
Raupapa ROX Tuhinga 1.8 MOhms
Mana (Watts) 20W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 230°C
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8 MOhms ±1% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film