ROX60010M0FNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX60010M0FNF5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX60010M0FNF5
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 10M OHM 1% 20W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX60010M0FNF5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX60010M0FNF5
Tau Wae ROX60010M0FNF5 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 10M OHM 1% 20W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7331 pcs Pepa Raraunga ROX60010M0FNF5.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 6.050" L (7.87mm x 153.67mm)
Raupapa ROX Tuhinga 10 MOhms
Mana (Watts) 20W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 230°C
Whakaahuatanga Taipitopito 10 MOhms ±1% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROX60010M0JNF5N
ROX60010M0JNF5N
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 10M OHM 5% 20W AXIAL
I roto i te taonga: 3574 pcs
Tikiake: ROX60010M0JNF5N.pdf
RFQ
ROX60010M0FNF5N
ROX60010M0FNF5N
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 10M OHM 1% 20W AXIAL