ROX500130MFNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX500130MFNF5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX500130MFNF5
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 130M OHM 1% 16W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX500130MFNF5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX500130MFNF5
Tau Wae ROX500130MFNF5 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 130M OHM 1% 16W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6943 pcs Pepa Raraunga ROX500130MFNF5.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Raupapa ROX Tuhinga 130 MOhms
Mana (Watts) 16W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 230°C
Whakaahuatanga Taipitopito 130 MOhms ±1% 16W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film