ROX40040M2FNF5P
Dale / VishayDale / Vishay
ROX40040M2FNF5P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX40040M2FNF5P
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 40.2M OHM 1% 16.8W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX40040M2FNF5P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX40040M2FNF5P
Tau Wae ROX40040M2FNF5P Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 40.2M OHM 1% 16.8W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8544 pcs Pepa Raraunga ROX40040M2FNF5P.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Raupapa ROX Tuhinga 40.2 MOhms
Mana (Watts) 16.8W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 230°C
Whakaahuatanga Taipitopito 40.2 MOhms ±1% 16.8W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROX40048M0FHF5P
ROX40048M0FHF5P
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 48M OHM 1% 16.8W AXIAL
I roto i te taonga: 6385 pcs
Tikiake: ROX40048M0FHF5P.pdf
RFQ
ROX40040M2FNF5
ROX40040M2FNF5
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 40.2M OHM 1% 16.8W AXIAL