ROX400200MJNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX400200MJNF5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX400200MJNF5
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 200M OHM 5% 16.8W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX400200MJNF5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX400200MJNF5
Tau Wae ROX400200MJNF5 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 200M OHM 5% 16.8W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10015 pcs Pepa Raraunga ROX400200MJNF5.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Raupapa ROX Tuhinga 200 MOhms
Mana (Watts) 16.8W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 230°C
Whakaahuatanga Taipitopito 200 MOhms ±5% 16.8W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film