ROX400120MFNF5P
Dale / VishayDale / Vishay
ROX400120MFNF5P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX400120MFNF5P
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 120M OHM 1% 16.8W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX400120MFNF5P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX400120MFNF5P
Tau Wae ROX400120MFNF5P Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 120M OHM 1% 16.8W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7297 pcs Pepa Raraunga ROX400120MFNF5P.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Raupapa ROX Tuhinga 120 MOhms
Mana (Watts) 16.8W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 230°C
Whakaahuatanga Taipitopito 120 MOhms ±1% 16.8W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROX40010M0KNF5N
ROX40010M0KNF5N
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 10M OHM 10% 16.8W AXIAL
I roto i te taonga: 4578 pcs
Tikiake: ROX40010M0KNF5N.pdf
RFQ
ROX400120MFKF5
ROX400120MFKF5
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 120M OHM 1% 16.8W AXIAL
I roto i te taonga: 7489 pcs
Tikiake: ROX400120MFKF5.pdf
RFQ
ROX400120MFNF5
ROX400120MFNF5