ROX400100MFNF5T
Dale / VishayDale / Vishay
ROX400100MFNF5T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX400100MFNF5T
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 100M OHM 1% 16.8W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX400100MFNF5T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX400100MFNF5T
Tau Wae ROX400100MFNF5T Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 100M OHM 1% 16.8W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8150 pcs Pepa Raraunga ROX400100MFNF5T.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Raupapa ROX Tuhinga 100 MOhms
Mana (Watts) 16.8W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 230°C
Whakaahuatanga Taipitopito 100 MOhms ±1% 16.8W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROX400100MFNF5P
ROX400100MFNF5P
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 100M OHM 1% 16.8W AXIAL
I roto i te taonga: 8891 pcs
Tikiake: ROX400100MFNF5P.pdf
RFQ
ROX400100MGHF5
ROX400100MGHF5
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 100M OHM 2% 16.8W AXIAL
I roto i te taonga: 6917 pcs
Tikiake: ROX400100MGHF5.pdf
RFQ
ROX400100MFNF5
ROX400100MFNF5