ROX300500MFNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX300500MFNF5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX300500MFNF5
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 500M OHM 1% 10W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX300500MFNF5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX300500MFNF5
Tau Wae ROX300500MFNF5 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 500M OHM 1% 10W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12667 pcs Pepa Raraunga ROX300500MFNF5.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Raupapa ROX Tuhinga 500 MOhms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 230°C
Whakaahuatanga Taipitopito 500 MOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film