ROX2003M40FKEL
Dale / VishayDale / Vishay
ROX2003M40FKEL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX2003M40FKEL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 3.4M OHM 6W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: ROX2003M40FKEL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX2003M40FKEL
Tau Wae ROX2003M40FKEL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 3.4M OHM 6W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16212 pcs Pepa Raraunga ROX2003M40FKEL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Raupapa ROX Tuhinga 3.4 MOhms
Mana (Watts) 6W Packaging Bulk