ROX2002M60JNELP
Dale / VishayDale / Vishay
ROX2002M60JNELP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX2002M60JNELP
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2.6M OHM 5% 8.4W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX2002M60JNELP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX2002M60JNELP
Tau Wae ROX2002M60JNELP Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 2.6M OHM 5% 8.4W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15085 pcs Pepa Raraunga ROX2002M60JNELP.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Raupapa ROX Tuhinga 2.6 MOhms
Mana (Watts) 8.4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 230°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, High Voltage, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.6 MOhms ±5% 8.4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film