ROX2001M00JNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX2001M00JNLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX2001M00JNLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 1M OHM 5% 6W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX2001M00JNLB.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX2001M00JNLB
Tau Wae ROX2001M00JNLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 1M OHM 5% 6W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19535 pcs Pepa Raraunga ROX2001M00JNLB.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Raupapa ROX Tuhinga 1 MOhms
Mana (Watts) 6W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 230°C
Whakaahuatanga Taipitopito 1 MOhms ±5% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film