ROX15060M0FNELP
Dale / VishayDale / Vishay
ROX15060M0FNELP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX15060M0FNELP
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 60M OHM 1% 7W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX15060M0FNELP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX15060M0FNELP
Tau Wae ROX15060M0FNELP Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 60M OHM 1% 7W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17778 pcs Pepa Raraunga ROX15060M0FNELP.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm)
Raupapa ROX Tuhinga 60 MOhms
Mana (Watts) 7W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 60 MOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film