ROX150330MFKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX150330MFKLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX150330MFKLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 330M OHM 1% 5W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX150330MFKLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX150330MFKLB
Tau Wae ROX150330MFKLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 330M OHM 1% 5W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21968 pcs Pepa Raraunga ROX150330MFKLB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm)
Raupapa ROX Tuhinga 330 MOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 330 MOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film