ROX15020M0FNEL
Dale / VishayDale / Vishay
ROX15020M0FNEL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX15020M0FNEL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 20M OHM 1% 5W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX15020M0FNEL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX15020M0FNEL
Tau Wae ROX15020M0FNEL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 20M OHM 1% 5W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22504 pcs Pepa Raraunga ROX15020M0FNEL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm)
Raupapa ROX Tuhinga 20 MOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 20 MOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film