ROX150100MFKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX150100MFKLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX150100MFKLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 100M OHM 1% 5W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX150100MFKLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX150100MFKLB
Tau Wae ROX150100MFKLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 100M OHM 1% 5W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18301 pcs Pepa Raraunga ROX150100MFKLB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm)
Raupapa ROX Tuhinga 100 MOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 100 MOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROX150100MFKLBS
ROX150100MFKLBS
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 100M OHM 1% 5W AXIAL