ROX1007M50JNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX1007M50JNLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX1007M50JNLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 7.5M OHM 5% 4W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX1007M50JNLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX1007M50JNLB
Tau Wae ROX1007M50JNLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 7.5M OHM 5% 4W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21670 pcs Pepa Raraunga ROX1007M50JNLB.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Raupapa ROX Tuhinga 7.5 MOhms
Mana (Watts) 4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 7.5 MOhms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film