ROX1004M00FKRFS
Dale / VishayDale / Vishay
ROX1004M00FKRFS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX1004M00FKRFS
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 4M OHM 1% 4W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX1004M00FKRFS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX1004M00FKRFS
Tau Wae ROX1004M00FKRFS Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 4M OHM 1% 4W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26961 pcs Pepa Raraunga ROX1004M00FKRFS.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Raupapa ROX Tuhinga 4 MOhms
Mana (Watts) 4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 4 MOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film