ROX100360KJKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX100360KJKLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX100360KJKLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 360K OHM 5% 4W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX100360KJKLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX100360KJKLB
Tau Wae ROX100360KJKLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 360K OHM 5% 4W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26360 pcs Pepa Raraunga ROX100360KJKLB.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Raupapa ROX Tuhinga 360 kOhms
Mana (Watts) 4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 360 kOhms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film