ROX1002M20GKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX1002M20GKLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX1002M20GKLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2.2M OHM 2% 4W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX1002M20GKLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX1002M20GKLB
Tau Wae ROX1002M20GKLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 2.2M OHM 2% 4W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26457 pcs Pepa Raraunga ROX1002M20GKLB.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Raupapa ROX Tuhinga 2.2 MOhms
Mana (Watts) 4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 MOhms ±2% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film