ROX1001K50FNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX1001K50FNLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX1001K50FNLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 1.5K OHM 1% 4W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX1001K50FNLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX1001K50FNLB
Tau Wae ROX1001K50FNLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 1.5K OHM 1% 4W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29341 pcs Pepa Raraunga ROX1001K50FNLB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Raupapa ROX Tuhinga 1.5 kOhms
Mana (Watts) 4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 kOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROX1001M00FHEL
ROX1001M00FHEL
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 1M OHM 1% 4W AXIAL
I roto i te taonga: 19746 pcs
Tikiake: ROX1001M00FHEL.pdf
RFQ
ROX1001K50FNLBN
ROX1001K50FNLBN
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 1.5K OHM 1% 4W AXIAL