ROX100120MJNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX100120MJNLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX100120MJNLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 120M OHM 5% 4W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX100120MJNLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX100120MJNLB
Tau Wae ROX100120MJNLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 120M OHM 5% 4W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23267 pcs Pepa Raraunga ROX100120MJNLB.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Raupapa ROX Tuhinga 120 MOhms
Mana (Watts) 4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 120 MOhms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film