ROX100100MJNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX100100MJNLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX100100MJNLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 100M OHM 5% 4W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX100100MJNLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX100100MJNLB
Tau Wae ROX100100MJNLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 100M OHM 5% 4W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23999 pcs Pepa Raraunga ROX100100MJNLB.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Raupapa ROX Tuhinga 100 MOhms
Mana (Watts) 4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 100 MOhms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROX100100MFKLBP
ROX100100MFKLBP
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 100M OHM 1% 5.6W AXIAL
I roto i te taonga: 17543 pcs
Tikiake: ROX100100MFKLBP.pdf
RFQ
ROX10010K5FNLB
ROX10010K5FNLB
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 10.5K OHM 1% 4W AXIAL
I roto i te taonga: 26473 pcs
Tikiake: ROX10010K5FNLB.pdf
RFQ
ROX100100MJNLBS
ROX100100MJNLBS
Whakaahuatanga: RES 100M OHM 5% 4W AXIAL