ROX100100MFHLBP
Dale / VishayDale / Vishay
ROX100100MFHLBP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX100100MFHLBP
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 100M OHM 1% 5.6W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX100100MFHLBP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX100100MFHLBP
Tau Wae ROX100100MFHLBP Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 100M OHM 1% 5.6W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13754 pcs Pepa Raraunga ROX100100MFHLBP.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Raupapa ROX Tuhinga 100 MOhms
Mana (Watts) 5.6W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 MOhms ±1% 5.6W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film