ROX07590M0FKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX07590M0FKLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX07590M0FKLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 90M OHM 1% 3W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX07590M0FKLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX07590M0FKLB
Tau Wae ROX07590M0FKLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 90M OHM 1% 3W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37642 pcs Pepa Raraunga ROX07590M0FKLB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Raupapa ROX Tuhinga 90 MOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 90 MOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film