ROX07582K0JNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX07582K0JNLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX07582K0JNLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 82K OHM 5% 3W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX07582K0JNLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX07582K0JNLB
Tau Wae ROX07582K0JNLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 82K OHM 5% 3W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36961 pcs Pepa Raraunga ROX07582K0JNLB.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Raupapa ROX Tuhinga 82 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 82 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROX07582K0JNLBN
ROX07582K0JNLBN
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 82K OHM 5% 3W AXIAL