ROX0752M40JKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX0752M40JKLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX0752M40JKLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2.4M OHM 5% 3W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX0752M40JKLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX0752M40JKLB
Tau Wae ROX0752M40JKLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 2.4M OHM 5% 3W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38666 pcs Pepa Raraunga ROX0752M40JKLB.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Raupapa ROX Tuhinga 2.4 MOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 2.4 MOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film