ROX0751M80FNEL
Dale / VishayDale / Vishay
ROX0751M80FNEL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX0751M80FNEL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 1.8M OHM 1% 3W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX0751M80FNEL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX0751M80FNEL
Tau Wae ROX0751M80FNEL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 1.8M OHM 1% 3W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43232 pcs Pepa Raraunga ROX0751M80FNEL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Raupapa ROX Tuhinga 1.8 MOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8 MOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film