ROX075110KFNELN
Dale / VishayDale / Vishay
ROX075110KFNELN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX075110KFNELN
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 110K OHM 1% 3W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX075110KFNELN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX075110KFNELN
Tau Wae ROX075110KFNELN Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 110K OHM 1% 3W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19305 pcs Pepa Raraunga ROX075110KFNELN.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Raupapa ROX Tuhinga 110 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 110 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film