ROX07510M0GKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX07510M0GKLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX07510M0GKLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 10M OHM 2% 3W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX07510M0GKLB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX07510M0GKLB
Tau Wae ROX07510M0GKLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 10M OHM 2% 3W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31512 pcs Pepa Raraunga ROX07510M0GKLB.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Raupapa ROX Tuhinga 10 MOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 MOhms ±2% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film