ROX075100MFNLBS
Dale / VishayDale / Vishay
ROX075100MFNLBS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX075100MFNLBS
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 100M OHM 1% 3W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX075100MFNLBS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX075100MFNLBS
Tau Wae ROX075100MFNLBS Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 100M OHM 1% 3W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22837 pcs Pepa Raraunga ROX075100MFNLBS.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Raupapa ROX Tuhinga 100 MOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 100 MOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROX075100KKNEMT
ROX075100KKNEMT
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 100K OHM 10% 3W AXIAL
I roto i te taonga: 19610 pcs
Tikiake: ROX075100KKNEMT.pdf
RFQ
ROX075100MDKLB
ROX075100MDKLB
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 100M OHM 0.5% 3W AXIAL
I roto i te taonga: 22104 pcs
Tikiake: ROX075100MDKLB.pdf
RFQ
ROX075100MFNLB
ROX075100MFNLB
Whakaahuatanga: RES 100M OHM 1% 3W AXIAL