ROX050500KFKRF
Dale / VishayDale / Vishay
ROX050500KFKRF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX050500KFKRF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 500K OHM 1% 2W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX050500KFKRF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX050500KFKRF
Tau Wae ROX050500KFKRF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 500K OHM 1% 2W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54602 pcs Pepa Raraunga ROX050500KFKRF.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm)
Raupapa ROX Tuhinga 500 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 500 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film