ROX05044M2GNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX05044M2GNLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX05044M2GNLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 44.2M OHM 2% 2W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX05044M2GNLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX05044M2GNLB
Tau Wae ROX05044M2GNLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 44.2M OHM 2% 2W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43862 pcs Pepa Raraunga ROX05044M2GNLB.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm)
Raupapa ROX Tuhinga 44.2 MOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 44.2 MOhms ±2% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film